Kontakt oss

 

Adresse

Vestsivegen 41
2406 Elverum

Telefon

666 99 666

Epost

post@jokerevent.no

 

Velkommen til oss!

Vi håper at du ved å benytte deg av disse sidene enkelt kan finne det du ønsker fra oss. Vi står til din disposisjon og ønsker virkelig at vi kan tilby noe utenom det vanlige!


Ønsker du å komme innom for en prat, så er du hjertelig velkommen.

Kaffemaskinen er alltid tilgjengelig!

 

Kontaktinformasjon for våre

 Jokere

Joker Event AS
Kartdata
Kartdata ©2017 Google
KartdataKartdata ©2017 Google
Kartdata ©2017 Google
Kart
Satellitt
200 m 

Kjell Roger Halberg

Daglig leder

Lyd, lys og sceneutleie. Musikkbutikk.

 kjell-roger@jokerevent.no

 666 99 666 - Tastevalg 3

John Thore Trønnes

Arrangementsavdeling

Aktiviteter, Selskapslokaler,
Teltutleie m.m.

 john@jokerevent.no

 666 99 666 - Tastevalg 4

Geir Gundersen

Avdeling Trykk & Reklame

(ikke tekstil)

 geir@jokerevent.no

 666 99 666 - Tastevalg 1

Jennie Bakke

Joker Event tekstil og trykk

 jennie@jokerevent.no

 666 99 666 - Tastevalg 2

Marius Iversen

Lydtekniker

Prosjektansvarlig lyd

 marius@jokerevent.no

Karl Erik Johnsen

Lager og logistikk

Arrangementsavdeling

 karl-erik@jokerevent.no

Kari Britt Nymoen

Økonomi / administrasjon

 kari@jokerevent.no